Karapınar Haber, Yerel Haber Servisi, En son Haberler Burada,Tüm Türkiye' Burada

Karapınar Esnaf Odası’ndan “Alışverişi esnaftan yap” çağrısı

Karapınar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Zengin yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların alışverişini esnaf yapmasına ilişkin çağrıda bulundu.

Karapınar Esnaf Odası’ndan “Alışverişi esnaftan yap” çağrısı
558 views
29 Temmuz 2020 - 16:15

Karapınar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Zengin yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların alışverişini esnaf yapmasına ilişkin çağrıda bulundu.

Zengin yaptığı yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle esnafın zor günler yaşadığını belirterek, “Esnaf ve sanatkarlarımızın sadece devletimizin desteğine değil, aynı zamanda halkımızın da desteğine ihtiyacı vardır.” dedi. 

Yerel esnaftan alışveriş yapılması halinde paranın da ilçede kalacağını savunan Zengin, “Her zaman sizlerin yanında olan veresiye defterini açan, ‘yoksa sonra verirsin’ diyen, ‘gel bir bardak çayımı iç’ diyerek muhabbetini esirgemeyen, cenazenizde, düğününüzde yanınızda olan, mahalleyi, sokağı gözetleyen, çocuklarımızı kollayan esnafımıza sahip çıkma zamanıdır. İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde esnafımızın yanında olalım. Alışverişlerimizi yerel esnaftan yapalım.” ifadelerini kullandı. 

No Article rating
0 Reviews
Bu haber sizin hoşunuza gitti mi? Bizim için derecelendiriniz.
  1. Mükemmel
  2. Güzel
  3. Hımm
  4. Hıh
  5. Püff

Copyright 2020 @TrollComp -Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.