Karapınar Haber, Yerel Haber Servisi, En son Haberler Burada,Tüm Türkiye' Burada

KARAPINAR BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR

Karapınar Belediyesi, Kurban Bayramı süresince belediye hizmetlerinin aksamaması için gerekli tedbirleri aldı.

KARAPINAR BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR
281 views
29 Temmuz 2020 - 21:00

Karapınar Belediyesi, Kurban Bayramı süresince belediye hizmetlerinin aksamaması için gerekli tedbirleri aldı.

Bayramların barışın ve kardeşliğin sembolü olduğu belirtilen açıklamada şu ifadeler yer veren Belediye Başkanımız Mehmet Yaka “Kurban Bayramı’na tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Kurban Bayramı bizler için her zaman özel bir yerde bulunmuştur. Bu yıl da Kurban Bayramı’nı idrak ettiğimiz şu günlerde İslam coğrafyasında umutların yeşermesi ve pandeminin bitmesi en büyük temennilerimizin arasında yerini almıştır. Pandemi sürecinden dolayı maske-mesafe-hijyen kuralına dikkat edelim. Başında da belirttiğim gibi bayramlar küslüklerin sona erdiği, barışın ve huzurun sonsuza dek hakim olması adına önem taşıyan günlerdir. Mübarek Kurban Bayramı’nın Milletimize, İslam Alemine ve Hemşehrilerimize hayırlara vesile olmasını dilerim.“

Başkan Yaka, Belediye olarak Bayram boyunca Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından hizmetlerin kesintisiz olarak devam edeceğini, ilaçlama çalışmalarının devam ettiğini, Mahallelerde yere dökülen çöplerin temizliği, köylerde çöp temizliklerinin yapıldığını ve hemşerilerimizin TOKİ İlkokulu’nun Doğu tarafında ve Hayvan Pazarında belirlemiş olduğumuz alan kurbanları kesebileceği ifade eden Başkan Yaka, Vatandaşlarımız bayram süresince 755-14-12 numaralı Alo Zabıta hattını arayarak her türlü şikâyetlerini bildirebileceklerini, aynı zamanda 24 saat boyunca 755-60-70 nolu telefondan cenaze hizmetleri için personellerimizin görev başında olacaklarını ifade etti.

5.0/5.0 Article rating
1 Review
Bu haber sizin hoşunuza gitti mi? Bizim için derecelendiriniz.
  1. Mükemmel
  2. Güzel
  3. Hımm
  4. Hıh
  5. Püff

Copyright 2020 @TrollComp -Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.