Karapınar Haber, Yerel Haber Servisi, En son Haberler Burada,Tüm Türkiye' Burada

BAŞKAN YAKA FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN YAKA FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN YAKA FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ
294 views
18 Temmuz 2020 - 16:35

Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar Belediyesi bünyesinde çalışan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı personel ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Başkan Yaka öncelikle tüm personelin masalarını tek tek dolaşarak afiyet olsun temennisinde bulundu. Daha sonra yaptığı konuşma da kahvaltı programına katılan personelimize gayretlerinizden ve özverili çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Karapınar Belediyesi personelinin büyük bir aile olduğunu bu güzel ailede sizlerde kıymetli birer parçasınız. Personelimizin her türlü sıkıntısıyla yakından ilgilendiklerini eğer bir sorunları olduğu takdirde, çavuşları, daire müdürleri, Başkan Yardımcımız ve bizler elimizden geldiği kadar çözmeye çalışıyoruz. Rabbim bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin dedi. Daha sonra personelin istek, talep ve önerilerini dinledi.

Belediye Düğün salonunda gerçekleşen kahvaltı programına Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Başkan Yardımcısı Halil Aker, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Avukatı Mustafa Kemal Taşçı, İnsan Kaynakları Eğitim Müdürü İ.Hakkı Harmancı ve Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı personeller katıldı.

No Article rating
0 Reviews
Bu haber sizin hoşunuza gitti mi? Bizim için derecelendiriniz.
  1. Mükemmel
  2. Güzel
  3. Hımm
  4. Hıh
  5. Püff

Copyright 2020 @TrollComp -Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.