Karapınar Haber, Yerel Haber Servisi, En son Haberler Burada,Tüm Türkiye' Burada

AK Parti Karapınar İlçe Teşkilatı’ndan dış mahalle ziyaretleri

AK Parti Karapınar İlçe Teşkilatı’nın yeni yönetiminin göreve gelmesinin ardından başlattığı dış mahalle ziyaretleri sürüyor.

AK Parti Karapınar İlçe Teşkilatı’ndan dış mahalle ziyaretleri
2.062 views
17 Temmuz 2020 - 17:23

AK Parti Karapınar İlçe Teşkilatı’nın yeni yönetiminin göreve gelmesinin ardından başlattığı dış mahalle ziyaretleri sürüyor.

AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclisi üyeleriyle birlikte Yeşilyurt, Yağmapınar, Kayalı, Kesmez, Kazanhüyüğü, Akören ve Oymapınar mahallelerini ziyaret etti.

Zengin, yaptığı açıklamada, ziyaret ettikleri mahallelerde kendilerine gösterilen samimiyet ve misafirperverlik nedeniyle teşekkür etti.

Yusuf Zengin, “Hemşehrilerimizin istek ve taleplerini dinliyoruz. Belediye Başkanımız Mehmet Yaka ve meclis üyelerimizin de katıldığı bu ziyaretlerimiz son derece faydalı olmuştur. Bundan sonra da hep birlikte tüm mahallelerimizin sorunlarını gidermek için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

No Article rating
0 Reviews
Bu haber sizin hoşunuza gitti mi? Bizim için derecelendiriniz.
  1. Mükemmel
  2. Güzel
  3. Hımm
  4. Hıh
  5. Püff

Copyright 2020 @TrollComp -Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.